Služby

Naša agentúra prináša nadštandardné služby. Vytvoríme pre vás event, ktorý vás očarí.

Svadobný dizajn

Pripravíme vám jedinečný štýl svadobného konceptu spolu s moodboardom, aby ste si vedeli predstaviť vami želanú atmosféru. Služba zahŕňa návrh a realizáciu výzdoby, kvetinový dekor, prípravu všetkých tlačovín, všetky potrebné interiérové a exterierové doplnky.

Kvetinová výzdoba

Kvety prinášajú emócie a tvoria neodmysliteľnú súčasť každého eventu. V prípade, že hľadáte pre váš event floristu, vieme vytvoriť kvetinové výzdoby rôznych rozsahov, klasické i ombré aranžmány, padavé steny, kvetové vodopády, zdobenie priestoru, kytice a iné. Zabezpečíme pre vás najkvalitnejšie sezónne i nesezónne kvety.

Eventová produkcia

Organizácia každej udalosti je časovo náročná a namáhavá. Pokiaľ plánujete svadbu, narodeninovú alebo firemnú oslavu, baby shower, tak neváhajte využiť naše služby a my vám pomôžeme s výberom správnych profesionálov.

Prenájom inventáru

Ponukáme na zapožičanie interiérovú aj exteriérovú dekoráciu, dominantné kúsky výzdoby na stredy stolov, nadčasový inventár pre dotvorenie správnej atmosféry, doplnky pre candy bar, obrad, slavobrány, fotosteny, svetelné reťaze, obrusy a látky, a aj iné prvky výzdoby.