Svadobná výzdoba


Svadobná výzdoba. Priveďte Váš sen k životu!

Keď premýšľate o Vašej svadbe, očakávate nasýtené farby, pastelový odtieň alebo trblietajúce sa stoly s mihotajúcim svetlom v pozadí? Hľadáte spôsob, ako vytvoriť jedinečný štýl dekorácie na tému podľa Vašich želaní? Buďte bez limitov, pretože nezáleží, či si prajete veľmi jednoduchú výzdobu alebo o niečo viac extravagantné prevedenie, my sa postaráme o všetko za Vás. Ponúkame Vám svadobnú dekoráciu a kvetinovú výzdobu ušitú na mieru, preto neváhajte a splňte si Váš svadobný sen u nás.

Svadeko prispôsobí svadobnú dekoráciu tak, aby vyhovovala všetkým Vašim požiadavkám i rozpočtu. Bez ohľadu na to, koľko konzultácií budete potrebovať, pripravíme Vám výzdobu, ktorá zaručene očarí každého a vytvorí tú správnu atmosféru pre najlepší deň Vášho života, aby ste si ho mohli vychutnať v štýle, ktorý sa Vám najviac páči. Pomôžeme Vám s prípravou a výberom farebnej schémy, dominantných kúskov výzdoby na stredy stolov, látok a doplnkov.

Tak isto prichystáme kvetinové aranžmány a všetko perfektne zladíme. Pre kvetinové aranžmány kliknite sem.

Obľúbené svadobné štýly:

 • Provensálsky
 • Elegantný
 • Rustikálny, Vidiecky
 • Rozprávkový
 • Hollywoodske hviezdy
 • Romantický
 • Námornícka svadba
 • Trblietajúci, ligotavý a oslňujúci
 • Jednoduchý
 • Zastaralý, Vintage
 • Jar, Leto, Jeseň, Zima
 • Tradičný, Folklórny

Svadobné dekorácie
Svadobné dekorácie
Svadobné dekorácie
Svadobné dekorácie

Unikátne prevedenie. Inventár pre každú svadbu podľa zvolenej tematiky.

Svadeko tím bude spoločne s Vami pracovať na tom, aby sme pripravili návrh vhodnej výzdoby k realizácii na mieste konania presne podľa predstáv. Komplexne vyzdobíme vstupný priestor, stolovanie, sladký kútik, stand up stolíky, nachystáme fotostenu a pripravíme všetky drobnosti, ktoré robia svadbu svadbou, vrátane tlačovín v jednom štýle s ostatnou výzdobou, ktoré Vám tak isto zabezpečíme.

Z originálnych možností sú na výber prispôsobené zásteny s osvetlením, bohatá výzdoba hlavného stola, obrusy, závesy na stropy, slavobrány, látkové a kvetinové výzdoby, rustikálne doplnky na dotvorenie atmosféry, koberce do uličky k oltáru, chiavari stoličky, saténové, organzové a vyšívané mašle, malé i veľké svietniky a oveľa viac, vrátane nášho vlastného inventáru, ktorý vyrobíme alebo ho upravíme podľa potreby tak, aby sme splnili požiadavky každého zákazníka.

Samozrejme všetko vždy zložíme podľa potreby a možností na mieste oslavy, je jedno či sa udalosť koná v interiéri alebo exteriéri. Celá ponuka nášho inventáru je Vám k dispozícii na tejto stránke.

Unikátne prevedenie.
Unikátne prevedenie. Unikátne prevedenie.

Farebné balíčky. Výzdoba vo Vašich obľúbených farbách!

Farebné balíčky

Pekná svadobná dekorácia vyžaduje cit pre detail, aby každý kúsok inventáru vyplnil obrázok svadobnej výzdoby ako celku pre veľkolepý dojem zo slávnosti. Želaté si zelenú s oranžovou? Zaručene vymyslíme to pravé prestieranie.

Farebné balíčky

Ponúkame veľa rôznych možností, profesionálny návrh a dekoračné služby pre každú udalosť, a ak Vám môžeme poradiť, naša špecializácia sú farebne zladené balíčky, ktoré Vám radi odprezentujeme. Vďaka detailne premysleneným doplnkom a farebným kombináciam veríme, že každá svadba bude nádherná a ostane navždy v pamäti všetkých zúčastnených.

Do pozornosti uvádzame Vaše obľúbené farebné palety:

Ružová, Červená, Žltá
Zlatá, Ivory, Hnedá
Biela, Strieborná, Čierna
Modrá, Zelená, Tyrkysová