Svadobné hry


Svadobná zábava pre hostí. Aby nehrozila nuda.

Svadobné hry tvoria populárnu stránku svadobnej zábavy. Síce je vecou vkusu každého páru, akú formu zábavy si vyberie, rozhodne však nedovoľte, aby sa hostia na vašej svadbe nudili a myslite aj na tých, ktorí uprednosťnujú radšej menej bujarú zábavu.

Svadobné hry spestria atmosféru medzi tanečnými kolami, vyčaria úsmev a my ich zapracujeme do svadobného harmonogramu tak, aby boli vhodné pre každú vekovú skupinu. Vaši hostia sa budú perfektne baviť a aby mali o spomienku viac, pripravíme pre nich aj tematické odmeny za účasť.

Svadobná zábava pre hostí

Obľubené hry. Tradičné a netradičné.

Najobľúbenejšie svadobné hry sú také, ktoré majú väčší počet účastníkov, či sa už svadobčania striedajú, alebo sútažia v pároch, prípadne jednotlivo.

Pripravíme podľa želania akúkoľvek svadobnú hru, rekvizity zabezpečíme podľa potreby a zladíme ich podľa štýlu svadby. Pre niektoré hry je potrebný rozhodca, preto je vhodné o ich priebehu vopred informovať starejšieho alebo moderátora.

Veľká Jenga

Veľká Jenga

Hra, ktorá preverí fyzické zručnosti Vašich hostí!

Svadobný milionár

Svadobný milionár

Táto tradičná hra pobaví vtipným spôsobom.

Koleso šťastia

Koleso šťastia

Hra, ktorá Vás nikdy neomrzí.

Svadobný koč

Svadobný koč

Odvezte sa na hostinu štýlovo :)


Tanečné hry. Pre miľovníkov hudby.

Existujú rôzne druhy tanečných hier, kedy dobrovoľníci musia tancovať podľa vymyslených pravidiel do rytmu hudby. Posledný pár alebo jednotlivec na parkete vyhráva odmenu, môže to byť napríklad tanec s nevestou.

Medzi tradičné slovenské tanečné hry patrí stoličkový, balónový, klobúkový a metlový tanec.

Tanečné hry Tanečné hry

Tombola. Milá spomienka na Vašu svadbu.

Tombola patrí už k tradičným svadobným aktivitám a keď je správne načasovaná, pridá kopec zábavy, hlavne ak svadobčania vôbec netušia, čo vyhrajú.

Ceny do tomboly môžete vybrať ľubovoľne, najčastejšie sa jedná o vtipné darčeky. Balíčky a žrebovacie lístky samozrejme pripravíme vopred.

Tombola Tombola