Svadobné služby


Svadobná výzdoba. Dekoračný a kvetinový servis.

U nás nájdete širokú škálu interiérovej aj exteriérovej dekorácie, pomôžeme s výzdobou kostola, obradnej siene, miesta konania hostiny, hlavného stola, ale aj svadobných áut a dokonca i Vášho apartmánu. Pozrite sa na stránku svadobná výzdoba alebo kvetinová výzdoba a zistite viac informácií.

Svadobná výzdoba je samostatná kapitola svadobnej prípravy. Musí sa jej venovať dostatok času a trpezlivosti. Zrealizovanie svadobnej výzdoby podľa Vašich nápadov je úloha, ktorú s radosťou splníme. Inšpirujte sa u nás a nechajte si pripraviť návrh podľa želania. Samozrejmosťou je i kvetinová výzdoba vo farbe vašej slávnosti, svadobná kytica pre nevestu, kvety pre družičky, ale i mamičky a babičky.

Svadobná výzdoba
Svadobná výzdoba
Svadobná výzdoba

Tlačoviny. Originalite sa medze nekladú!

Pozvite svoju rodinu a blizkých priateľov štýlovo s vlastným originálnym návrhom. Ponúkame kreativitu v oblasti grafických návrhov a výroby tlačovín. Pomôžeme Vám vytvoriť svadobné oznámenia s pozvánkou k svadobnému stolu, môžu byť elegantné, extravagantné, romantické, či vtipné.

Samozrejme takisto pripravíme menovky pre hostí, čísla stolov, svadobné menu karty, etikety a nalépky na víno, zasadací poriadok, škatuľky s odkazom pre novomanželov, kniha hostí, vtipné tabuľky na stoly, vlajočky a zápichy do koláčov, a i mnoho iného v jednotnom štýle, ladiacom s oznámením a výzdobou. Naše svadobné tlačoviny nájdete tu.

Tlačoviny
Tlačoviny
Tlačoviny
Tlačoviny

Ozvučenie, Osvetlenie, Dj. Odborná obsluha pre svadobnú udalosť.

Zverte nám prípravu osvetlenia sály a hudobného programu, vytvoríme perfektnú atmosféru plnú zábavy, ktorá naladí svadobčanov. Spoločne vyberieme repertoár podľa Vášho vkusu, ktorý príjemne oživí váš svadobný obrad, hostinu alebo oslavu.

Podľa požiadaviek zabezpečíme služby u našich partnerov v oblasti osvetlenia a ozvučenia, DJ, kapelu, videoprojekciu, karaoke, animácie i tanečné vystúpenia. Výber našich DJ-ov je pestrý od Slovenskej hudby až po zahraničných interpretov, klasická či živá hudba, populárny spevák alebo skupina.

Ozvučenie, Osvetlenie, Dj Ozvučenie, Osvetlenie, Dj

Spoločenský program. Originálna zábava pre svadobčanov.

Poriadna zábava nemôže chýbať na žiadnej svadbe alebo inej spoločenskej udalosti. Pestrý program vyplní priestor medzi tanečnými kolami a je skvelým prekvapením pre svadobných hostí, alebo môže byť prekvapením i pre mladomanželov.

Pomôžeme Vám s prípravou originálnej zábavy, na výber sú spoločné aktivity pre svadobčanov, ohňostroje, tanečné a zábavné vystúpenia. V našej ponuke máme aj mnohé ďalšie svadobné hry.

Spoločenský program

Koordinátor. Skvelá pomoc pri organizovaní.

Jeho hlavnou úlohou je odbremeniť vás od starostí počas svadobného dňa, dohliada na prípravu sály, obradu, víta a usádza hostí podľa zasadacieho poriadku, privíta novomanželov, koordinuje svadobnú hostinu, krájanie torty, spoločenský program, hry a zábavu.

Svadobný koordinátor, moderátor alebo starejší zabavia hostí a pomôžu udržať príjemnú atmosféru. Postará sa, aby svadobný deň prebiehal bez komplikácií a časových sklzov.

Koordinátor Koordinátor

Detský kútik. Svadobná zábava pre najmladších.

Detský kútik

Pre Vaše deti vytvoríme program plný atrakcíí, hier a súťaží, pripravíme im detské balíčky a postrážime ich, aby ste sa mohli aj Vy nerušene zabávať.

Detský kútik

Svadby na kľúč. Bez stresov a v pohode.

Každá svadba je jedinečná plná detailov a maličkostí, ktoré sú pre našich zákazníkov dôležité. Preto je potrebné si uvedomiť, že organizácia svadobnej oslavy môže byť časovo náročná a namáhavá.

S radosťou Vám poradíme a pomôžeme skĺbiť Vaše nápady s tradíciami. Na základe nich Vám pripravíme niekoľko návrhov dizajnu, nájdeme správnych dodávateľov, i vhodné miesto konania Vašej udalosti. Zaručujeme individuálny prístup, či už potrebujete čiastkové služby alebo kompletnú realizáciu.

Svadby na kľúč Svadby na kľúč
Svadby na kľúč Svadby na kľúč
Svadby na kľúč

Svadobné priestory. Správne miesto pre Váš event.

Výber priestoru treba riešiť v dostatočnom predstihu, hlavne ak na svadobnú slávnosť plánujete pozvať väčší počeť hostí, pretože všetky výnimočné a nevšedné priestory bývajú rezervované na mesiace dopredu.

Či už hľadáte hotel, historický zámok, kaštiel, reštauráciu, stodolu, chatu alebo inú modernú lokalitu, vieme Vám pomôcť nájsť to pravé orechové.

Svadobné priestory
Svadobné priestory

Cukrárenský servis. Svadobná torta a zákusky.

Strediskom hostiny je svadobná torta, ktorá určite nesmie chýbať. Podobne koláče tvoria doplnok svadobného menu, na ktorý sa všetci tešia. Ak váhate s výberom tvaru, veľkosťou, počtom kusov, ktoré budú postačujúce pre vašu udalosť alebo ich plánujete rozdávať formou výslužiek, poradíme Vám na základe našich skúseností.

Tak isto vieme odporučiť i kvalitného dodávateľa, či si želáte tortu tradičnú alebo netradičnú, umeleckú, klasické zákusky, exclusive, chutné mini dezerty, čokoládové fontány, cupcakes, makrónky, atď. A samozrejme radi Vám pomôžeme i s výzdobou, prečítajte si viac na našej stránke candy bar.

Cukrárenský servis

Svadobné šaty a topánky. Okúzlite samých seba.

Existuje veľa druhov a štýlov svadobných, spoločenských alebo popolnočných šiat, no ak si želáte, aby Vám Vaše vysnívané šaty padli ako uliate, musíte byť trpezlivá. Podobne nie sú topánky ako topánky, myslite na to, aby ste sa cítili pohodlne, pretože v nich strávite deň aj noc. Odporúčame vám navštíviť stránku nášho partnera latinky.sk.

Hlavne zle vybraté topánky môžu svadbu znepríjemniť a ak si ju plánujete užiť na parkete až do rána, nechajte si poradiť u odborníkov.

Svadobné šaty a topánky
Svadobné šaty a topánky
Svadobné šaty a topánky

Svadobné účesy, líčenie a nechtový dizajn. Super vzhľad pre špeciálnu príležitosť!

Keď príde rad na svadobné účesy, makeup alebo manikúru, možnosti sú nekonečné. No najdôležitejšia vec, na ktorú musíte pamätať je, aby zvolený štýl odzrkadloval Vašu osobnosť a ladil spolu so šatami, šperkami a vlečkou.

Naše vizážistky a kozmetičky Vám pomôžu nájsť štýl, ktorý uspokojí všetky vaše kritériá. Dohodneme termín konzultácie a skúšky, aby ste mali dôveru, že počas svadobného dňa budete vyzerať perfektne.

Svadobné účesy

Elegantný a tradičný drdol. O tento účes sa nemusíte obávať a pretancujete s ním celú noc!

Svadobné účesy

Romantický a voľný vrkoč. Pre elegantný vzhľad stačí pridať klipsne, sponky, zápichy, prípadne iný doplnok, napr. stužky alebo živé kvietky.

Svadobné účesy

Pozornosť vzbudzujúci účes. Aby ste získali tento jednoduchý vzhľad, musíte byť nevesta, ktorá má vždy všetko pod kontrolou.


Svadobná hostina. Kašlite na diétu!

Zladenie chutí a nápojov môže byť bez skúseností obtiažne, najmä ak si prajete niečo výnimočné podľa vlastných receptov.

S našou prácou nesúvisí iba rozmiestnenie a dekorovanie stolov, ale vieme pomôcť s výberom chutných chodov pre svadobných hostí, poradíme v množstve potrebných jedál i s výberom vína a alkoholu, a podľa požiadaviek zabezpečíme kvalifikovaný personál, inventár a iné príslušenstvo.

Svadobná hostina
Svadobná hostina
Svadobná hostina

Foto a videozáznam. Akčné zábery z vašej životnej párty.

Každá spoločenská udalosť a svadobný deň obzvlášť je nezabudnuteľný žážitok. Prvý bozk, slzy mami, radosť starých rodičov, atmosféra, tento deň Vám navždy budú pripomínať pekné fotografie a videozáznam.

Obráťte sa na nás, a my Vám poradíme ideálnych fotografov na svadobné obrady, hostiny, portréty a kameramanov s kvalitnou technikou. Pre viac zábavy odporúčame navštíviť našu stránku svadobná fotostena.

Fotograf a video

Párty stany. Svadba pod holým nebom.

Svadba pod holým nebom.

Svadba sa nemusí konať len v hoteloch, zámkoch a kaštieloch.

Svoje ÁNO si môžete povedať aj pod holým nebom, na terase alebo inom otvorenom priestranstve.

Svadba pod holým nebom. Svadba pod holým nebom.

Doprava. Odvezte sa štýlovo.

Je tradíciou, že nevesta a ženích odchádzajú po sobáši špeciálnym autom, a tak isto je dôležité naplánovať vopred aj všetky presuny svadobčanov.

Podľa vkusu sú na výber limuzíny, veterány, autobusy, kočiare so záprahom a iné, aj netradičné vozidlá. Poradíme na čo myslieť, aby bola doprava pre Vás a Vašich hostí bezpečná a pohodlná.

Doprava
Doprava
Doprava

Tanečné kurzy. Nebojte sa tancovať.

Prekvapte svadobných hostí vkusnou a elegantnou choreografiou, ktorú im predstavíte počas prvého spoločného tanca. Potešte ich tradičným alebo moderným štýlom, ktorý rozvíri tu pravú náladu.

Zábrany prekonáte absolvovaním tanečných kurzov z rozmanitých ponúk, lekcie sú jednoduché a zároveň je to aj skvelý darček.

Tanečné kurzy